top of page

Darījumi ar meža īpašumiem

darijumi.png

Jūs sapņojat par savu mežu?

"Vidusdaugavas Meži" ir īstais partneris, kas palīdzēs šo sapni īstenot!

 

Darījumi ar mežiem - tā ir ne tikai mūsu profesija, bet arī sirdsdarbs. Būsim priecīgi dalīties savās zināšanās, kompetencē un vairāk kā 20 gadu laikā uzkrāto pieredzi ar Jums visizdevīgākā un vērtīgākā darījuma noslēgšanai.

Kā "Vidusdaugavas meži" Jums palīdzēs?
Mežu pārdošana

"Vidusdaugavas Meži" kļūs par Jūsu uzticamo partneri dažādos darījumos ar mežu - tajā skaitā piedāvājam novērtēt Jūsu mežu un vienoties par Jums visizdevīgāko variantu tā pārdošanai. "Vidusdaugavas Meži" strādā ar mežiem, tos apsaimniekojot, stādot jaunaudzes, uzturot meža veselību un kvalitāti, tāpēc esam pastāvīgi ieinteresēti jaunu teritoriju apgūšanā un esam atvērti piedāvājumiem meža iegādei.

Strādājam gan ar juridiskām, gan fiziskām personām. Esam ieinteresēti dažādu mežu pirkšanā - gan jaunaudžu, cirsmu, gan meža īpašumos. Ja esat nolēmis pārdot savu mežu, sazinieties ar mums un vienosimies par vislabākajiem nosacījumiem tieši Jūsu mežam. 

Mežu pirkšana

Meža īpašums Latvijā - tā ir ilgtspējīga, ļoti vērtīga investīcija. Ja esat nolēmis par labu meža pirkšanai Latvijā, neatkarīgi no tā, vai esat juridiska vai fiziska persona, būsim priecīgi ar Jums sadarboties! Piedāvāsim Jūsu vajadzībām un vēlmēm piemērotāko un izdevīgāko meža īpašumu, ko iegādāties, un sniegsim bezmaksas konsultāciju gan par juridisko pusi, pērkot mežu, gan par tā apsaimniekosānu. Izvēloties sadarbību ar "Vidusdaugavas Meži", Jūs iegūsiet stabilu, zinošu partneri visā procesa garumā, sākot ar meža īpašumu piemeklēšanu, iegādi, dokumentu sagatavošanu, beidzot ar apsaimniekošanas plāna izstrādi un pašu apsaimniekošanu, kā arī, pēc nepieciešamības, palīdzēsim mežu pārdot vai transformēt par citu zemes īpašumu.

bottom of page