top of page
Forest

Mežs - tā ir milzu vērtība un tajā pašā laikā atbildība pret dabas resursa pilnvērtīgu

saglabāšanu un atjaunošanu

 

Mēs, “Vidusdaugavas Meži”, palīdzēsim rast mieru un drošību par Jūsu mežu!

“Vidusdaugavas Meži” misija

Mūsu misija ir spēcīgu Latvijas mežu veicināšana un uzturēšana, pilnvērtīga šī dabas resursa saglabāšana un atjaunošana

Korporatīvā sociālā atbildība

Meža zemes klāj 52% Latvijas teritorijas jeb 3.35 milj. hektāru. Vidēji Eiropā mežs aizņem 33% no valsts sauszemes teritorijas, kas nozīmē, ka Latvija ir bagāta mežu valsts un šis vērtīgais dabas resurss ir jānovērtē un jāizturas pret to ar lielu atbildību. “Vidusdaugavas Meži” jūt atbildību un izturas pret mežu ar pietāti. Mežs ir ne tikai mūsu darbs un profesija, bet arī sirdslieta. Tieši tāpēc, ka mežā un darbībās ar mežu pavadām tik daudz laika un esam to iepazinuši no A līdz Z, mēs vislabāk saprotam, kas mežam vajadzīgs un kāda ir meža-cilvēka mijiedarbība. Gadu gaitā ir izkristalizējušies vairāki virzieni, kas mums rūp visvairāk un pie kuriem mēs strādājam:

1. Tīrība mežā

Mēs visi vēlamies dzīvot sakoptā un tīrā vidē. Ja 52% no Latvijas teritorijas aizņem mežs, vai nebūtu brīnišķīgi, ja šī teritorija patiesi būtu vistīrākā un sakoptākā? Mūsu ticība un pārliecība ir par tīru mežu! Tieši tāpēc mūsu sociālās korporatīvās atbildības aktivitātes pamatā ir par meža sakopšanu. Katru gadu iesaistāmies “Lielajā Talkā”, kā arī rīkojam mazākas un lokālākas talkas, sadarbībā ar līdzīgi domājošām kompānijām un privātpersonām. Tāpat arī savus klientus aicinām iesaistīties mūsu iniciatīvās

2. Cilvēka un meža mijiedarbība

Daudzu gadu garumā strādājot ar mežiem un esot lielu daļu sava laika mežos, saprotam, cik ļoti mežs ir vajadzīgs tieši Latvijas cilvēkam. Mēs dzīvojam mežu lielvalstī, mežs ir tāda ekstra, kas pieejama katram Latvijas iedzīvotājam bezmaksas un lielā daudzumā. Garas pastaigas mežā, ogas, sēnes, putnu vērošana – tas vēl nav viss, kā cilvēks var mijiedarboties ar mežu. Lai dalītos ar mums pieejamo informāciju un zināšanām, mūsu sociālās atbildības virziena “Cilvēka un meža mijiedarbība” ietvaros, ar prieku organizējam seminārus, gatavojam informatīvos avotus un dodamies meža ekspedīcijās ar mūsu klientiem un citiem interesentiem!

“Vidusdaugavas Meži” pakalpojumi

Esam pilna cikla mežsaimniecības uzņēmums – sākot ar darījumiem (pirkšana, pārdošana) ar cirsmām, jaunaudzēm un mežu, beidzot ar jaunaudžu stādīšanu un ilgtermiņa meža apsaimniekošanu. Mūsu pakalpojumu klāsts sevī ietver:

Kā “Vidusdaugavas Meži” Jums palīdzēs?

Vienmēr esam atvērti sarunai un konsultācijai par jebkuru ar mežu saistītu jautājumu. Miers un drošība par Jūsu mežu ir mūsu prioritāte! 

bottom of page